O nas

Firma z doświadczeniem

Nasza firma od ponad 10 lat istnieje na rynku geodezyjnym i od samego początku korzysta z doświadczenia pracowników, którzy już w drugim pokoleniu zajmują się geodezją. Od pierwszych dni naszej działalności stawiamy na kompleksową obsługę inwestycji. Chcemy, by wszystkie nasze usługi geodezyjne utrzymywały na najwyższym poziomie, dlatego działamy tak, aby prace przez nas podejmowane wykonywane były szybko i skrupulatnie.
Wiemy, że zwracając się do nas w sprawie pomiarów geodezyjnych czy map geodezyjnych chcą Państwo uzyskać najlepszą usługę i produkt. Dzięki niezbędnym kwalifikacjom zawodowym w zakresie pomiarów geodezyjnych, sytuacyjno-wysokościowych, realizacyjnych i inwentaryzacyjnych, rozgraniczeń i podziałów nieruchomości oraz sporządzania dokumentacji do celów prawnych, jesteśmy w stanie podjąć się realizacji każdego zlecenia.
Usługi geodezyjne świadczymy zarówno na zlecenie klientów firmowych, jak i indywidualnych. Jesteśmy w stanie zagwarantować kompleksową obsługę, a w tym terminowość oraz konkurencyjne ceny.

Od samego początku rozpoczęcia działalności skupiliśmy się na wykonywaniu usług w sposób dokładny i rzetelny, z krótkimi terminami realizacji, dzięki czemu zdobywaliśmy kolejnych klientów oraz bardziej wymagające zlecenia na usługi geodezyjne.

Zaufanie coraz większego grona klientów pozwoliło nam na inwestycje w nowoczesny i precyzyjny sprzęt oraz oprogramowanie geodezyjne, dzięki czemu zlecenia wykonywaliśmy jeszcze dokładniej i szybciej. To zaowocowało kolejnymi zleceniami od wcześniej obsługiwanych oraz nowych klientów.

Podjęcie współpracy z inwestorem farm elektrowni wiatrowych w Chojnicach. Współpraca przebiegła pomyślnie, a obsługa geodezyjna wykonana na bardzo wysokim poziomie, co pozwoliło inwestorowi zrealizować projekt bez przeszkód. Dzięki temu projektowi zyskaliśmy kolejnych klientów na nasze usługi.

Podjęliśmy stałą współpracę z firmą Eurovia, która specjalizuje się w generalnym wykonawstwie dużych inwestycji, głównie budownictwo drogowe. Firma działa na terenie całej Polski oraz współpracuje wyłącznie z zaufanymi i doświadczonymi firmami, które profesjonalnie i szybko wywiązują się z realizacji projektów. Realizujemy projekty geodezyjne w zakresie budowy dróg dla firmy Eurovia.

Rozbudowa fabryki produkującej meble, w której nasza firma prowadziła kompleksową obsługę geodezyjną. Powstała nowa hala magazynowa, place, parkingi oraz drogi.

Kompleksowa obsługa geodezyjna w realizacji projektu wymiany zbiorników fermentacyjnych oraz modernizacji hali w browarze Braniewo. Kluczowym elementem realizacji projektu były prawidłowe obliczenia wysokościowe dla nowych zbiorników.

Uczestniczymy w ogólnopolskim projekcie, rozbudowy sieci stacji referencyjnych, które wysyłają sygnały korekcyjne do urządzeń GPS używanych przez firmy geodezyjne. Jesteśmy jedyną firmą w regionie posiadającą stację referencyjną.

2008 Rejestracja firmy "BIURO GEODEZJI I NIERUCHOMOŚCI MARCIN KUCZKOWSKI" Oficjalne rozpoczęcie działalności gospodarczej.
2010 Zakup wysokiej jakości sprzętu geodezyjnego marki Trimble Wdrożenie oprogramowania Trimble
2012 Projekt "Farmy wiatrowe" Obsługa projektu farm elektrowni wiatrowych w Chojnicach.
2013 Eurovia 2013 Współpraca z firmą Eurovia.
2015 Projekt OKMED Kompleksowa obsługa modernizacji zakładu OKMED w Braniewie
2017 Browar Braniewo Obsługa modernizacji browaru w Braniewie
2017 Projekt VRSNet Uczestnictwo w projekcie sieci stacji referencyjnych VRSNet

Zadzwoń